Ivently for Wedding Planners

TO DO Give the most appropriate offer to the confused, excited couples and show your care and skill from the beginning.

Düğün Planlama Şirketleri için ivently

Akılları karışmış, heyecanlı çiftlere hayallerine en uygun teklifi verin, özeninizi ve becerinizi en baştan gösterin.Teklif istenen çok sayıda düğün planlamacı arasından sıyrılmak zordur. ivently ile çiftinize en uygun, onları en çok etkileyecek tanıtım & teklifi dakikalar içinde hazırlayabilir ve paylaşabilir, herkesin bir adım önüne geçebilirsiniz. Daha önce yaptığınız düğünler, onlar için hayal ettikleriniz... Her şeyi tek bir adreste, çok sayıda canlı fotoğraf galerisi ve videolarla anlatabilir, mekan önerilerinizi lokasyonları ve görselleriyle yapabilir, net ve kolay anlaşılır fiyat tablolarınızı da ekleyebilirsiniz. Hepsini cep telefonlarından bile tek yerde görmelerini sağlayın.

İster whatsApp’tan, sosyal medyadan, ister email den paylaşın… Teklifiniz açıldığında da haberdar olun.

Kimsenin bilgisayarının başına geçmesini beklemenize gerek yok. Müşterinize düğün planlama teklifinizi istediğiniz yerden yollayabilirsiniz. Büyüklüğünü dert etmenize gerek yok. ivently paylaşım linkleri tüy kadar hafif.

Sadece çiftleriniz için değil, sizin için de her şeyi kolaylaştırır.

Hazırladığınız, paylaştığınız , paylaşmadığınız tüm teklifler & tanıtımlar tek bir yerde. Hepsinin önemli bilgileri üstünde yazılı ve yanlarında da hayat kurtaran bir ajanda… ivently ile saniyeler içerisinde yüzlerce teklifin arasından aradığınızı bulabilir, benzerini üretmek için tek tuşla kopyalayabilirsiniz.

ivently kreatif kullanıcılarının kaygılarını bilir… Fotoğraflarınızın izinsiz kullanılmasına karşı önlemler aldık.

Size ait işleri internette görmekle ilgili endişe etmenize gerek yok. Saatlerce grafik programlarında fotoğraflarınızın hepsinin üstüne tek tek watermark eklemekle uğraşmanıza da. Sizin için ivently bunu da tek bir tuşla yapar. Ayrıca yolladıktan sonra karşı tarafın teklifinizi görüntülemesi sizi rahatsız ettiyse, geri çekmek isterseniz hemen erişime kapatabilirsiniz. Ya da tercih ederseniz teklifinizin kaydedilebilirlik özelliğini de kapatabilirsiniz.

Sık kullanılan her şeyi ivently’de kaydedin, gerektiğinde sadece sürükleyip bırakın ve editleyin.

ivently defalarca aynı şeyleri yazdığınız anlarda yardımınıza yetişir. Metinleri, fotoğrafları, logoları ,videoları ayrı ayrı yerlerde farklı formatlarda kaydedip gerektiğinde birleştirmek için aramanıza artık gerek yok. Bir defa ivently’e yükleyin yeter. Sonra ister o haliyle kullanın ister üstüde oynama yapın.
Örnek Paylaşım
Sample Proposal

Fikir vermesi için ivently ile sektörünüze özel bir teklif örneği hazırladık.

Here is an example document prepared for your industry

See example

Türkçe örneği görmek için tıklayın

Ingilizce örneği görmek için tıklayın